Termin warsztatów 11.06.2024 Wyprzedane!

Warsztaty fotografii ślubnej powstały w oparciu o moje 15-letnie doświadczenie jako fotografa ślubnego. Przeszedłem drogę od wesel w remizach po najlepsze miejscówki ślubne w regionie. Wiem jak ważny jest rozwój w tej dziedzinie fotografii. Stanie w miejscu sprawia, że się cofamy, dlatego sam także szkoliłem się wielokrotnie u topowych fotografów ślubnych w kraju.

Druga edycja moich autorskich warsztatów to połączenie teorii i praktyki. W ramach warsztatów wykonamy sesję fotogenicznej pary w genialnej miejscówce, jaką jest Pałac w Sucharach (kliknij). Do dyspozycji będziemy mieli zarówno wnętrza, jak i otoczenie – ogromny park z oczkami wodnymi, pomostami, altaną ślubną itd. Przy okazji warsztatów nie tylko zdobędziesz nowe umiejętności i wiedzę, ale także powiększysz swoje portfolio o świetne zdjęcia w najmodniejszym i najbardziej rozchwytywanym miejscu weselnym w regionie. Jeśli fotografować, to w najlepszych miejscach!

Miejsce warsztatów:

Podczas Warsztatów omówimy cały proces powstawania pełnej usługi dla klienta, czyli od momentu spakowania torby na zlecenie, poprzez fotografowanie przygotowań, ślubu, sesji, wesela, detali, zdjęć z gośćmi, odpowiednich momentów. Następnie zgranie zdjęć, selekcja, eksport do lightooma, presety, obróbka, photoshop ai, edycja, przygotowanie galerii dla klienta, przekazanie zdjęć, kontakt z klientem. W jeden dzień zdobędziesz wiedzę, do której trzeba dochodzić kilka lat.

Na warsztatach kładę akcent na kilka punktów:

Teoria – bez niej nie ma co ruszać na żadne zlecenie ślubne. Wiele osób zaczyna fotografowanie opierając się tylko na swoich umiejętnościach i sprzęcie. Później okazuje się, że praca na ślubie jest dla nich stresująca, brakuje zleceń a zdjęcia, mimo dobrego sprzętu, same się nie robią. Ponadto:
-Jak fotografować na ciemnej sali na niskim ISO
-Jak zrobić różnorodne kadry podczas statycznych momentów
-Zdjęcia „pozowane” z gośćmi – jak je polubić
-Plener innego dnia czy w trakcie wesela

Obróbka – kładę nacisk na sprawną, nieprzekombinowaną obróbkę. Praca nad zdjęciami na komputerze zajmuje mi zaledwie kilka godzin – w jedno przedpołudnie jestem w stanie obrobić 400-600 zdjęć ze ślubu i wesela. Chcesz wiedzieć jak to robię?

Marketing – w dzisiejszych czasach bez tego nawet najlepszy fotograf przepadnie. Jak trafić do „swoich” klientów, jak ustalać ceny, budować ofertę, zwiększyć zasięgi, niekoniecznie te instagramowe?

Sesja z piękną parą – poprowadzę Cię przez sesję ślubną pokazując wiele wskazówek, które wykorzystasz także podczas ślubu i wesela. Nauczę Cię pracy z wymagającym klientem, który oczekuje od fotografa podpowiedzi jak pozować. Pokażę jak wykonać szybką sesję w 15 minut. Skąd brać pomysły na pozowanie? Jak stanąć? Zróbcie coś? – to Ty musisz mieć sesję pod kontrolą!

Program:

-krótkie omówienie doświadczenia każdego uczestnika
-jak, co i kiedy przygotowuję na ślub
-omówienie dnia ślubu i wesela, ważnych momentów, co i kiedy fotografuję
-porównanie sesji plenerowej w trakcie wesela i sesji innego dnia
-sprzęt, fotografowanie wesela na 4 lampy, „tipy” sprzętowe
-fotoalbumy, pendrive’y, odbitki, galeria dla klienta
-cennik, budowanie i ukierunkowanie oferty
-umowa, rozliczanie się z klientem
-marketing internetowy i realny
-facebook, instagram, portale ślubne – moje spostrzeżenia
-sesja z parą – pozowanie i niepozowanie, przebieg sesji, współpraca z ludźmi na sesji. Każdy będzie miał możliwość wykonania własnych zdjęć
-praca z materiałem na komputerze: backup, selekcja, obróbka. Oprogramowanie jakiego używam.

Co zapewniam:

-ogromną dawkę wiedzy
-nowe umiejętności praktyczne
-możliwość poszerzenia portfolio
-certyfikat imienny
-ciepły obiad, przekąski, napoje podczas warsztatów

Koszt warsztatów to 1400 zł

warsztaty są jednodniowe, grupowe, kwoty brutto, wystawiam fakturę bez vat