Fotograf ślubny Gdańsk Toruń Bydgoszcz

 

Fotoreportaż ślubny łączy w sobie wiele odmiennych dziedzin fotografii. Fotografując, ocieram się zarówno o typowy reportaż, jak i krajobraz, czy też portret. Oczywiście najważniejsze i najbardziej cenne są zdjęcia niepozowane, przedstawiające Wasz ślub w naturalny, swobodny sposób. Zapewne podczas swojego najważniejszego dnia nie chcecie czuć na sobie presji fotografa. Obawy o to, jak wyjdziecie na zdjęciach, czy każdy moment zostanie sfotografowany. Dlatego fotografuję w jak najmniej inwazyjny sposób, jednocześnie starając się wspierać Was z uśmiechem w trudnych momentach tego dnia. Traktuję rolę swoją rolę nieco szerzej niż tylko jako fotografa, ale też przyjaciela. Przyjaciela na którego możecie liczyć w każdym momencie ślubu i wesela.

Liczyć na mnie możecie też podczas sesji plenerowej. Szereg podpowiedzi z pewnością ułatwi Wam pozowanie przed obiektywem. Niezależnie od tego, czy sesja będzie w górach, nad morzem, na starówce w Toruniu, w Gdańsku, Bydgoszczy, czy w lasach Borów Tucholskich. Powyżej możecie zobaczyć zbiór zdjęć ślubnych wykonanych na przestrzeni wielu lat. Jako fotograf trafiam na śluby od 2009 roku. Będzie mi więc miło, jeśli skorzystacie z mojego doświadczenia.

 

Jaki jest mój styl fotografowania?

 

Z pewnością stawiam na naturalne zdjęcia. Prawdziwe emocje, bez zbędnego ustawiania i reżyserowania. W reportażu najważniejsze jest to, co prawdziwe i spontaniczne. Niezależnie od tego, czy planujecie ślub rustykalny, tradycyjny, eleganckie wesele, czy też w zabytkowych wnętrzach. Świetnie czuję się w każdej stylistyce i zawsze stawiam na te same, mocne, najistotniejsze cechy mojego fotoreportażu – złapać w kadrze to, co ulotne i prawdziwe. To, co będzie miało największą wartość po latach i przywoła Wasze najlepsze wspomnienia.

Oprócz wizyty w portfolio, odwiedźcie także bloga. Znajdziecie tam obszerne fotorelacje z najciekawszych wesel. Jeśli byliście gośćmi na weselu jednej z moich par, poproście o hasło do galerii prywatnej. Jeżeli natomiast szukacie fotografa na własny ślub, koniecznie skontaktujcie się ze mną mailowo. Możecie również skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.