Fotografia ślubna – fotoreportaż obejmuje do 13 godzin fotografowania. W efekcie otrzymacie zdjęcia po autorskiej obróbce na spersonalizowanym pendrive, prywatną galerię. Na życzenie fotoalbum z okładką z prawdziwej skóry.

Ceny pakietów ślubnych zaczynają się od 3500 zł.

***

Sesja narzeczeńska – to wspaniała rozgrzewka przed dniem ślubu i sesją ślubną.  Dzięki tej sesji poznamy się nieco lepiej i zyskacie wyjątkowe zdjęcia, które idealnie nadają się do wykorzystania na zaproszeniach ślubnych i dekoracjach weselnych.

Sesje ciążowe i dziecięce – jeżeli tak jak ja cenicie naturalność i domowe zacisze zamiast surowego studia fotograficznego, z wielką przyjemnością wykonam dla Was sesję ciążową, rodzinną lub dziecięcą. Bez zbędnych gadżetów, tylko Wy, Wasze uśmiechy i emocje. Wasz dom to idealne miejsce do takiej sesji – u siebie czujecie się zawsze swobodnie, dzięki czemu zdjęcia będą miały ogromną wartość przez wiele, wiele lat.

Sesja bez okazji – bo czy musi być okazja do zdjęć? Wystarczy Wasza historia, kilka uśmiechów, krótka rozmowa, bez patrzenia na zegarek. Wszystko co dzieje się dziś, jest warte utrwalenia. Jeśli tylko uwielbiacie oglądać stare zdjęcia sprzed 10, 20, 30 lat – wiecie, o czym mówię.

Koszt pojedynczych sesji: od 900 zł.

***

Jeśli szukacie również FILMU NA WESELE – chętnie polecę sprawdzonych filmowców z którymi współpracuję.

***

Aby otrzymać szczegółową ofertę lub sprawdzić dostępność terminu, proszę o wiadomość przez formularz w zakładce KONTAKT.
Zapraszam też do działu FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

***

Fotografia ślubna Gdańsk Bydgoszcz – Bartosz Turski – Fotograf Toruń Grudziądz